Історія закладу освіти

Великоснітинський дошкільний навчальний заклад "Сонечко"розташований в центрі села Велика Снітинка. Влітку садочок потопає в зелені і квітах.

На даний час садочок красується новою двоповерховою будівлею. але з грудня 1967 до 1982 року він був розміщений на краю села в одноповерховій будівлі. в ньому функціонувало три групи. та це приміщення і на той час не відповідало державним тандартам. і тому директором Люсем Васловом Віталійовичем був збудований, за новим типовим проектом, вже в центрі села, великий, затишний, сонячний дитячий садок. а тому і назва в нього ясна і тепла дитячий садок "Сонечко".

Дитячий садок був підпорядкований учгоспу, все керівництво велося безпосередньо уже новим директором учгоспу О.В.Музиченко. матеріальна база поліпшилась за рахунок учгоспу.

Дошкільний заклад відвідали гості із зарубіжних країн: Америки, Німетчини та Австралії.

На підставі рішення районної держадміністрації від 24.01.1997 року ДНЗ "Снечко" було передано в районний відділ освіти м. Фастова.

Завданням дитячого садка було і залишається розвиток самостійної та творчої активності дошкільнят, виявлення власних інтересів.

Кiлькiсть переглядiв: 35

Коментарi